Nasze realizacje

Industrial Furniture System (System mebli przemysłowych) - to wyjątkowy produkt uzupełniający zapotrzebowanie na nowy sposób aranżacji przestrzeni sprzedażowych i merchandisingu. Jego transparentna forma wychodzi naprzeciw dotychczasowym aranżacjom przestrzeni sklepowych tzw "labiryntów". Meble IFS to ukłon w stronę komfortu klienta, który przychodzi na zakupy i ma możliwość zorientowania się gdzie jest i dokąd chce podążać.

Najważniejszym bazą mebli IFS jest rama, do której montowane są wszystkie dodatkowe elementy. Takie jak półki, kosze, separatory, haki, stelaże, zawiesia.

Rama ma dwa systemy ekspozycji. Wolnostojąca oraz montowana do ściany. W zależności od tego jaka jest potrzeba wykorzystania przestrzeni. Każda rama jest integralna z następną, a to oznacza, że mogą tworzyć ciąg mebli. Ramy posiadają inserty co 10 cm co pozwala na dogodne montowanie półek na dowolnej wysokości bez potrzeby demontowania całej ramy, lub wyciągania innych półek. Mają szybkie zatrzaski w formie widelca co nadaje im stabilność i wzmocnienie. W półkach zastosowane zostały zagięcia drutu dla wzmocnienia wytrzymałości całej konstrukcji przy eksponowaniu ciężkiego towaru.

Industrial Furniture System jest to tak zwany OPEN PROJECT, co oznacza otwartość projektu do tego stopnia, że można doprojektowywać elementy do Bazy głównej jaką jest rama w zależności od zapotrzebowania na eksponowany towar.

Wszystkie rozwiązania w projekcie są oparte na drucie ze stali czarnej, malowanej proszkowo. Występuje szkło hartowane. Spawy są najwyższej jakości przygotowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Ciężar mebli jest jego zaletą, dając stabilność. Stal to nie tylko industrialny charakter, to przede wszystkim trwałość produktu. Meble można barwić na dowolny kolor palety RAL.

Jeżeli powyższy projekt wzbudził w Tobie zainteresowanie i chcesz poznać więcej naszych realizacji, zapraszamy do odwiedzenia naszych social media.
Skontaktuj się z nami, a wyślemy pakiet realizacji - na wskazany przez Ciebie adres.

BIEN PROJECT
Skowronki 8, Kielce 25-812, Poland
 
facebook instagram pinterest linkedin vimeo youtube  behance-logo_318-50602